O NÁS

Jsme restaurace založená v roce 1997, specializujeme se na jihoamerickou a středomořskou gastronomii...

 

Restaurace má 4 částí a 3 Bary s nabídkou toho nejlepšího z Latinské Ameriky

- ZIMNÍ ZAHRADA (60 míst)

- LETNÍ ZAHRADA VE VNITROBLOKU (1O0 míst)

- SALONEK  (40 míst)

- WELCOME BAR (20 míst)

Přijďte si vychutnat ten nejlepší steak, lahodná vína, čerstvě připravené koktejly a kvalitní rum nebo tequilu. Zaujme Vás nabídka salátů, čerstvých ryb a pokrmů z darů moře. Snažíme se potěšit nejen Vaše chuťové buňky, ale všechny Vaše smysly.

 

 

REZERVUJTE SI PROSTOR PRO VAŠÍ FIREMNÍ AKCI, OSLAVU ČI VEČÍREK

 Naším prvořadým cílem je být vynikající a poskytovat našim zákazníkům servis na profesionální úrovni. Od okamžiku, kdy vstoupíte do restaurace, až do momentu, kdy ji opustíte, budeme dělat vše pro to, aby pro Vás návštěva naší restaurace byla nezapomenutelným zážitkem.

 

VOLNÁ MÍSTA

Pokud hledáte zaměstnání nebo brigádu, budeme rádi, když se nám ozvete a pošlete nám svůj životopis na náš mail (mail@mezcal-restaurant.cz)

Rádi hledáme nové zaměstnance průběžně a to i v případě, že žádná pozice není volná.
Jedná se nám o dlouhodobé pracovní vztahy a dokážeme si na dobré zájemce počkat. Z kvalit, o které máme u našich zaměstnanců největší zájem, jsou kromě profesního nasazení nejdůležitější především čestnost, vřelost, komunikační dovednosti a schopnost dobré týmové spolupráce.

Pozice, o které máme největší zájem, jsou:  plný úvazek – obsluha, barman, kuchař, pomocná síla do kuchyně... Děkujeme Vám za Vaše nabídky.